logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Paşabahçe 52052 Su Bardağı Adet

Paşabahçe 52052 Su Bardağı Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Paşabahçe 52052 Su Bardağı 6Lı

6 adet üründen oluşuyor. Son derece dayanıklı olan bardaklar, Paşabahçe kalitesinin en güzel örneği olarak dikkat çekmekte. Mutfakta su içmek için tasarlanmış ürünlerin çok uzun süreli kullanımlar için uygun olması büyük bir avantaj.

Su bardağı, özel bir şekilde ve boyutta üretildi. İdeal olan büyüklüğü sayesinde sadece su içerken değil, aynı zamanda meşrubat tüketirken de tercih edilebilir. Ürünün bir diğer özelliği ise oldukça pürüzsüz olmasıdır. Böylelikle beklentileri tamamen karşılıyor. 

Tasarım olarak son derece şıktır. Çok büyük olmadığı için her türlü mutfak rafında rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine de sahiptir. Kolay kolay çizilmez. Tasarımı şık olmasının yanı sıra ergonomiktir.

Bardağı rahatlıkla kavrayabilir ve böylelikle kullanabilirsiniz. Hem hijyenik hem de doğa dostu olması ise bir diğer dikkat çeken özelliğidir. Özellikle yıkama sırasında yumuşak olan süngerlerin tercih edilmesi her daim tercih edilir. Böylelikle olası çiziklerin önüne geçmek çok daha kolay olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.