logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Parex Güçlü Orta Boy Çöp Torbası Adet

Parex Güçlü Orta Boy Çöp Torbası Adet


Adet Fiyatı : 10,95 TL
Koli Fiyatı (50 Adet) : 547,50 TL
Birim Fiyat: 10,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Güçlü Orta Boy Çöp Torbası Adet

Parex Eko Çöp Torbası Orta Boy

      

Gerek yemekler gerekse çöpler için üretilen, farklı boylardan torbalar bulunuyor. Örneğin kalan yemekleri temin etmek için torbalar kullanılabilir. Ya da çöpleri uygun bir şekilde muhafaza etmek isteyenler yine torbalara yer vermelidir. Bu anlamda Parex markasının üretmiş olduğu torbalar göz önünde bulundurulabilir.

 

Parex Eko çöp torbası orta boy olacak şekilde üretilmiştir. Orta boy olan torba ve poşetlerin daha fazla talep gördüğü açık durumda. Çünkü pek çok ürünün temin edilmesine uygun durumda. Bunun için torba boyutları da dikkate alınabilir. Üretimi sırasında 55 x 60 cm’ye yer verilmiştir.

 

İçerisinde toplamla 20 adet torba mevcut durumda. Parex Eko çöp torbası birbiri ile birleşir halde. Yani kullanımı sırasında torbaları birbirinden ayırmanız gerekir. Bu aşamada torbaların sağlam bir şekilde birleştirilmemesi, kısa sürede ayrılmasını mümkün kılar. Aynı zamanda torbalar herhangi bir zarar görmez.

 

Her türlü alanda kullanıma uygun olan çöp torbaları, farklı ebatları ile karşınızda. Kullanacağınız alanı dikkate alarak ebatları ve adetleri dikkate alabilirsiniz. Böylece Bizim Toptan’dan siparişe geçenler kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.