logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Pantene Saç Dokülmesine Karşı Şampuan 500 ml

Pantene Saç Dokülmesine Karşı Şampuan 500 ml


Adet Fiyatı : 16,99 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 101,95 TL
Birim Fiyat: 16,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 500 Ml

Saçlarınızın dökülmesinden şikayet ediyorsanız, seçtiğiniz şampuan ile bu sorunla mücadeleye başlayabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ürünler arasında Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan da yer alıyor. Saçları onaran ve aynı zamanda hem saçların hem de saçlı derinin nem dengesini koruyan bir içeriğe sahip.

Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan özel bir formülle geliştiriliyor. Bu formül saçlarda yıpranmaya bağlı dökülmeye neden olan sorunları ortadan kaldırmayı hedefliyor. Bu sayede düzenli kullanımda kısa bir süre sonra netice almaya başlayabiliyorsunuz.

Ambalaj içerisinde şampuan mevcut. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisi içerisinde yer alıyor. Kişisel bakımınıza dair tüm ihtiyaçlarınızı internet mağazasında bulabilirsiniz. Farklı adreslerde aramanıza gerek yok.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.