logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pantene Nem Terapisi Şampuan 500 ml

Pantene Nem Terapisi Şampuan 500 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pantene Nem Terapisi Şampuan 500 ml

<Pantene Nemlendirici Bakım Şampuanı

Özel bir formül eşliğinde geliştirilmiş olan Pantene Nemlendirici Bakım Şampuanı saçlarınızda ipeksi bir yumuşaklık elde etmenizi sağlamaya yönelik bir içeriğe sahip. Saçlardaki sertleşmenin temel nedeni nem kaybı. Bu ürün saçları ihtiyaç duyduğu neme kavuşturmanıza yardımcı oluyor.

Pantene Nemlendirici Bakım Şampuanı kuruluğa bağlı kepek sorunu yaşamanızı engellemeye de yönelik bir ürün. Saçlarınızın daha yumuşak ve daha sağlıklı görünmesini sağlayabiliyor. Kolay taranan saçlarda kırılma gibi çeşitli problemler de meydana gelmiyor.

Kolay açılıp kapanabilen ambalaj içerisinde şampuan bulunuyor. Saçlarınıza ihtiyacı olan nemi kazandırmak için bu ürünü tercih etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisinden temin edebilirsiniz. Bu sayede ürünler kapınıza kadar ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.