logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Pantene Argan Yağı Özlü Şampuan 500 ml
  • resm Pantene Argan Yağı Özlü Şampuan 500 ml

Pantene Argan Yağı Özlü Şampuan 500 ml


Adet Fiyatı : 16,99 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 101,95 TL
Birim Fiyat: 16,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Pantene Argan Yağı Özlü Şampuan 5

Saçların yıpranmasının en büyük nedeni nem kaybıdır. Pantene Argan Yağı Özlü Şampuan saçların kaybettiği nemi yeniden kazanmasına yardımcı olan ürün çeşitleri arasında bulunuyor. Argan yağı özleri içeren ürün aynı zamanda yıpranan saçları onarmaya da yardımcı olan bir ürün.

Pantene Argan Yağı Özlü Şampuan saçlarda ağırlaşma hissine sebebiyet vermiyor. Saç uçlarının doğal nem dengesini yeniden kazanmasını sağlayarak kırılmalara karşı da koruma sunabiliyor. Ürün tüm saç tipleri için tercih edilebilir.

Ambalaj içerisinde 600 ml şampuan bulunuyor. Hem erkekler hem de bayanlar tarafından kullanıma uygun olan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri internet mağazasından temin ederek adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.