logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Palette Deluxe 7-65 Altın Pırıltılı Karamel Adet

Palette Deluxe 7-65 Altın Pırıltılı Karamel Adet


Adet Fiyatı : 60,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 365,40 TL
Birim Fiyat: 60,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Palette Deluxe 7-65 Altın Pırıltılı Karamel Adet

Palette Deluxe 7-65 Altın Parıltılı Karamel

Palette deluxe 7-65 altın parıltılı karamel muhteşem bir değişim için ihtiyaç duyabileceğiniz saç boyaları arasında. Karamel saç renginin üzerinde altın parıltılarıyla havalı bir görünüm elde edilmesi desteklenir.

Saç boyası içerisinde oksidan da mevcuttur. Bunun yanı sıra boyama eldivenin de kutu içerisinde yer alması son derece avantaj sağlar. Kolay boyanabilir kutusuyla zamandan tasarruf etmeniz desteklenir.

Ürün içerisinde bulunan yağ bakımı destekleyici özellik sayesinde saçlar hasar görmez. 6 haftaya kadar parlaklık etkisi ile tercih edilebilirliği yüksektir. Renk yoğunluğu son derece zengin olan bu ürün uygun fiyatlarda satışa sunuluyor.

Saçlarınızda göz alıcı bir parlaklığa merhaba demek için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca harika beyaz kapama özelliğine de sahip olduğu için tercih edilen bir üründür. Saç boyasında devrim niteliğinde olan Palette deluxe profesyonel kadro tarafından hazırlandı.

Altın parıltılı toffee olarak da bilinen ürünü Bizim Toptan Market üzerinden oldukça kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Türkiye’nin her şehrine kargo hizmeti mevcut.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.