logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Palandöken Doğal Kaynak Suyu 4'lü 5 l

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 4'lü 5 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 5 Lt

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 5 Lt, Erzurumun Palandöken ilçesinde dağlarından gelen mükemmel soğuklukta olan ve muhteşem bir hazır su tadı olan su şişelerde bulunmaktadır. Su insanların hayatını devam ettirebilmeleri için bir ihtiyaçtır.

Yalnızca insanlar değil diğer canlıların da temel besin kaynaklarıdır. Vücudumuzun alması gereken günlük su ihtiyacı 1,5 litredir ve vücudumuz yüzde yetmişi sudan oluşmaktadır. Palandöken doğal kaynak suyu, günlük su ihtiyacımızı karşılarken aynı zamanda ağzınızda güzel bir tat bırakacaktır. Boğazınızdan akıp giderken acı bir tat yerine rahatlatıcı bir tat verecektir.

Gününüze Palandöken doğal kaynak suyu ile bir iki bardak içerek başlamak, hem gününüzün daha güzel geçmesini hem de daha sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmanızı göstermektedir. Spor yaparken, iş hayatınızda ya da çocukların okula giderken götürebilecekleri Palandöken doğal kaynak suyu gün içerisinde ihtiyacınızı da fazlasıyla gidermektedir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.