logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Palandöken Doğal Kaynak Suyu 24'lü 500 ml
  • resm Palandöken Doğal Kaynak Suyu 24'lü 500 ml

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 24'lü 500 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Palandöken Doğal Kaynak Suyu

Erzurum’un Palandöken dağlarının doruklarından sizlere sağlık getiriyoruz. Gerçek doğal kaynak suyunun benzersiz hafifliği ve lezzeti ile Palandöken Doğal Kaynak Suyu her an yanınızda. 

Tamamen doğal kaynağından aldığımız kaynak suyu pet bardak, 0.5 lt pet, 1.5 lt pet, 5 lt pet, 10 lt pet, 19 lt pet ve 19 lt damacana seçenekleri ile sizlere sunuyoruz. 

Palandöken doğal kaynak suyu, Erzurum’un zirvesinden, kaynağından alınır, hiçbir işlemden geçmeden şişelenir. Gerçek doğal kaynak suyu palandöken ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin, zengin doğal kaynak suyunun doğal mineralleri ile hayat bulun. Günün her anında, Palandöken yanınızda.

Hayatın kaynağı Palandöken Kaynak Suyunu sıcak yaz günlerinde buz gibi serinleten doğal lezzeti ile asla yanınızdan ayıramayacaksınız. Suyun gerçek lezzetinin doğal kaynak suyunda olduğunu bilenlerin tek adresi Palandöken Doğal Kaynak Suyu. Doğal kaynağında el değmeden şişelenen kaynak suyu ile sağlık ve lezzet için.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.