logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Kurumsal


Kampanya Detayları:

Alışverişe başlamak için TIKLAYINIZ.

Kampanyamıza, 1-31 Temmuz tarihlerinde bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasındaki KATIL butonuna tıklayarak,

Ticari kredi kartları ile Maximum İşyerim’de ilgili kampanya sayfasındaki KATIL butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

Kampanya katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.Kampanyamız kart bazında değil müşteri bazındadır.

Bir müşteri kampanya süresince  www.bizimtoptan.com.tr’den yaptığı en yüksek tutarlı alışverişi üzerinden MaxiPuan kazanabilir.

Müşterinin kampanya süresince en yüksek tutarlı alışverişi 400 TL-999,99 TL arasında ise kampanyadan en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

Müşterinin kampanya süresince en yüksek tutarlı alışverişi 1.000 TL veya üzeri ise kampanyadan en fazla 75 MaxiPuan kazanabilir.

Aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemler,taksitli alışverişler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iade ve iptal işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan kazanılacak ödül MaxiPuanlarınız 17 Ağustos 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

MaxiPuanların son kullanma tarihi 26 Ağustos 2021’dir.

Maximiles’a ve Maximiles Business’a yüklenen puanlar Maximile dönüştürülemeyecek ve Avans Maximil kapatmada kullanılamayacaktır.

Bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilir ve en fazla 75  MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.

Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

İş Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.