logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Kurumsal


Tek fiş veya fatura üzerinde 75 TL ve üzeri kampanyaya dahil Henkel ürünleri alımına; 20 TL değerinde Opet Akaryakıt Puan Hediye!

Alışverişe başlamak için TIKLAYIN !

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 05 Haziran 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Bizim Toptan Marketler’den ve www.bizimtoptan.com.tr’ den tek fiş veya fatura üzerinde 75 TL ve üzeri kampanyaya dahil Henkel ürünlerinden alan herkes katılabilir.
Seyahat boy ve set ürünler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir.
Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.
Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.
Kampanya boyunca bir kişi maksimum 2 (iki) kez ayrı ayrı fişlerle veya faturalarla katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.
Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri birleştirilemez.
Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.
Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketiciler 20 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır.
Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir.
Yakıt puanlar yüklenildiği tarihten itibaren 30 gün (bir ay) içerisinde kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir.
Detaylı bilgi için https://cekkazan.com.tr/kampanya/1122/henkelden-20-tl-degerinde-opet-yakit-puan-hediye-3/ linkine tıklayabilirsiniz.