logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Orkid Ultra Extrasüper Eko.Gece 18'li

Orkid Ultra Extrasüper Eko.Gece 18'li

3 Adet üzeri 26,83 TL

Adet Fiyatı : 27,95 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 431,20 TL
Birim Fiyat: 26,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Orkid Ultra Extrasüper Eko.Gece 18'li

Orkid Ultra Extra 4 lü Gece

Hareketli bir gün mü geçiriyorsunuz? Bu hareketli günde sıradan pedlerin sizlere eşlik edemeyeceğinin farkında mısınız? O halde neden Orkid ultra extra ile güne başlamıyorsunuz? Özel günler artık cesur kadınlardan korkacak!

Orkid kullanan kadınlar, her zaman her şekilde güçlü kalmayı başarıyor. Özel günlerden korkanlar mutlaka Orkid ile tanışmalı. Bu sayede özel günler sizlerden korkacak. İstediğiniz gibi hareket edin, gülün eğlenin. Özel gün diye bir şey kalmadı, Orkid hayatın her alanında kadınların tam destekçisi.

Orkid ultra extra 4 lü gece paket seçenekleri ile hem gündüz hem de gece güvendesiniz. Beyaz pantolondan mı korkacaksınız, hareket etmekten mi? Onlar sizden korksun. Kadınlar beyaz pantolon giymek isterse giyer, hareket etmek isterse eder. Çünkü Orkid onların hep yanında!

Pamuklu yapısı ile cildiniz ile tam uyum sağlayan Orkid pedler sayesinde özgürlüğün tadını çıkarın. Kadınların korkulu rüyası gibi görülen özel günlerinizde bile hayatınızın kahramanı siz olacaksınız, bunu sakın unutmayın!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.