logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Oreo Kremalı Bisküvi 95 g
  • resm Oreo Kremalı Bisküvi 95 g

Oreo Kremalı Bisküvi 95 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Oreo Kremalı Bisküvi 95 g

Oreo Kremalı Bisküvi

Kremalı bisküvi severlerin çoğunluğunun ortak tercihi Oreo. Zira Oreo Kremalı Bisküvi benzerlerine açık ara fark atan çok özel bir bisküvi.

Yediden yetmişe geniş bir kitleye hitap eden bu ürün Bizim Toptan internet mağazasında satışa sunuluyor. Kendine has kreması, kakaolu bisküvisi ile olağanüstü bir lezzet. Özellikle çocuklar süte batırarak yemeye bayılıyor. Ama kimi büyükler için de benzer durum geçerli.

Bu çok özel lezzeti aile boyu, doya doya yemek isterseniz Kremalı Bisküvi kategorisinden bulabilir ve özel fiyatlar ile Bizim Toptan internet mağazasından kolayca satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.