logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Diş Fırçası Adet

Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Diş Fırçası Adet

Sepette 143.95 TL / Ücretsiz Teslimat !

Adet Fiyatı : 139,49 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 836,96 TL
Birim Fiyat: 139,49 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Diş Fırçası Adet

Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Diş Fırçası
Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Diş Fırçası, tek seferlik fırçalama ile muhteşem bir sonuç oluşturur. Diş plaklarında, erişilmesi oldukça zor alanlara bile rahatlıkla ulaşılabilir. Derinlemesine temizlikte, gözle görülür bir sonuç bırakmaktadır.
Fırçanın kılları, diş plağına uygun şekillerde tasarlanmıştır. Diş aralarına girerek, burada bulunan diş etlerine de oldukça nazik bir şekilde fırçalama gerçekleştirir. Temiz ve parlak dişler için çoğunluğun tercihinde olmaktadır. Aynı zamanda şarjlı olması da, basit kullanım için bir sebeptir.
Şarjlı Diş Fırçası, sağlıklı dişler için çocuk, genç, yaşlı, yetişkin herkesin kullanabileceği bir üründür. Bir kez şarj edildikten sonra uzun süreli kullanım sağlanabilir. Dişlere ayrı ayrı temizleme yapılırken, döner başlığı sayesinde derinlemesine bir temizlikte gerçekleşir.
Diş sağlığında önemli etki bırakan diş fırçası, şarjlı etkisi ile birlikte %90 a varan bir temizleme sağlar. Diş plakları, dil üzerindeki kalıntılar ya da temizlenmesi zor alanlarda, tek seferde muhteşem bir sonuç yakalanır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.