logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Oral-B Diş Fırçası Classic Medium Adet

Oral-B Diş Fırçası Classic Medium Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 28.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Oral-B Diş Fırçası Classic Medium

Oral-B Diş Fırçası Classic Medium sayesinde etkin bir diş ve ağız temizliği sağlayabilirsiniz. Oval şekildeki fırça başlıkları ile en arkadaki dişlerinize dahi kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uç kısımları yuvarlak olan fırça tüyleri nazik ve etkileyici bir temizlik elde edebilmenizi sağlar.

Dişlerinizi etkili bir şekilde fırçalayabilmek istiyorsanız fırçanızı ve macununuzu ıslatmayınız. Islattığınız fırçanız macununuzun aşırı yumuşamasına ve etkisini kaybetmesine yol açabilir. Orta boyutlarda olan Oral-B diş fırçalarınızı seyahatlerinizde de yanınızda taşıyabilirsiniz.

Diş fırçası kategorimizde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Oral-B kalitesinde üretilmekte olan Classic Medium diş fırçalarına Bizim Toptan internet mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi adresinize kadar size özel olarak teslim etmekteyiz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.