logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nestle Nesquik Kakaolu Süt  27'li 180 ml

Nestle Nesquik Kakaolu Süt 27'li 180 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nestle Nesquik Kakaolu Süt

Kakaolu süt dendiğinde akla gelen ilk ürün istisnasız Nestle Nesquik oluyor. Hem çocuklar hem gençler hem de yetişkinler tarafından tüketilen bu ürün mükemmel tadı ile damaklarda iz bırakıyor. İster sabah kahvaltısında ister gün içerisinde rahat bir şekilde tüketim sağlayabiliyorsunuz. Nestle Nesquik kakaolu süt satın alarak toptan bir alışveriş yapabilir, çok daha uygun bir fiyat ödeyebilirsiniz.

Kakaolu süt yeteri kadar vitamini ve minerali bünyesinde barındırıyor. Dolayısıyla bu ürünü çocuklarınıza gönül rahatlığı ile içirebiliyorsunuz. aylık olarak satın alabilirsiniz. Eğer ki eviniz kalabalıksa ve bu ürün çok seviliyorsa o zaman koli koli satın alabiliyorsunuz.

Bizim Toptan olarak ürünleri sizlere kısa sürede ulaştırıyoruz. Alıverişlerinizi marketlere giderek yapmak durumunda kalmıyorsunuz. Yapmanız gereken internet mağazasına girmek oluyor. Daha sonra da internetten sipariş vermelisiniz. En kısa sürede ücretsiz bir şekilde kapınıza kadar ürünlerinizi getiriyoruz. Hesaplı bir alışveriş için çok doğru bir platformda yer alıyorsunuz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.