logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nestle Corn Flakes Mısır Gevreği 200 g

Nestle Corn Flakes Mısır Gevreği 200 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nestle Corn Flakes Mısır Gevreği

Sabah kahvaltılarda detaylı hazırlıklar ile uğraşmak istemezseniz ilk olarak göz atmanız gereken seçeneklerin başında gevrekler gelir. Nestle gevreklerin hem lezzetli hem de sağlıklı bir biçimde üretilmesi konusunda bir dünya markası olmaya devam etmektedir. Hem içeriğin temiz olması hem de oldukça lezzetli yapısı ile yetişkinlerin ve çocukların yeni gözdesi olacaktır.

Corn Flakes bir diğer deyiş ile mısır gevreği sizin için hem lezzetli hem de oldukça sağlıklı bir ara öğün olacaktır. Süt ile tüketildiği zaman besleyiciliği bir kademe daha artış göstermektedir. Mısır gevreğini dileyen kişiler damak tatları için uygunsa meyve suyu ile de tüketebilmektedir.

Nestle Corn Flakes Mısır Gevreği şeklinde paketlenmiş olan bu ürünlerimizin üretiminden paketlenme aşamasına kadar tüm detaylarının dünya standartlarına uygun olduğu belirtilmelidir. Satın alım aşaması sırasında istifade edeceğiniz sistem de muntazam alt yapısı ile Bizim Toptan farkını yaşamanızı sağlayacaktır. Bizim Toptan sizin için harika bir alışveriş seçeneği olacaktır. Dileyen kişiler bu indirimli ürünleri evlerine kadar sevk etmemizi de talep edebilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.