logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nescafe Mocha 24x17,9 g

Nescafe Mocha 24x17,9 g

Sepette %7 İndirim

Adet Fiyatı : 58,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 707,40 TL
Birim Fiyat: 58,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Mocha 24x17,9 g

Nescafe Mocha 24x17,9 Gr

Kahve keyfini farklı lezzetler ile buluşturmaktan hoşlananlar için hazırlanmış olan Nescafe Mocha sıra dışı bir lezzet. Çikolata tadına, kahvenin büyüleyici aromasına ve lezzetine sahip olan ürün aynı zamanda sütten elde edilen kahve kreması da içeriyor.

Nescafe Mocha yumuşak bir içime sahip. Bol miktarda köpük elde etmenizi sağlayan ürün köpüklü kahve tutkunlarının vazgeçemediği bir lezzete dönüştü. Sadece sıcak su ekleyerek saniyeler içerisinde hazırlayabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 17,9 gr ürün bulunuyor. Her biri 17,9 gr olan 24 adetlik paket şeklinde tüketime sunulan bu ürünü hem eviniz hem de işyeriniz için tercih edebilirsiniz. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının kahve kategorisi içerisinde yer alıyor. Tek tıkla ürünün kapınıza kadar ulaşması mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.