logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nescafe Classic Teneke Kutu 1 kg
  • resm Nescafe Classic Teneke Kutu 1 kg

Nescafe Classic Teneke Kutu 1 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nescafe Classic Teneke Kutu 1 KG

Güne başlarken ve günü noktalarken bir fincan kahve içenler tercihini Nescafe Classic Teneke Kutu ürününden yana kullanabilir. İster klasik, ister yumuşak içimli olarak hazırlayabileceğiniz kahveniz teneke kutu ambalajında size ulaşacak. Kullanım sonrası kapağını kapatarak aromasını ve tazeliğini korumasını sağlayabilirsiniz.

Nescafe Classic Teneke Kutu ürünü içerisinde 1 kg kahve içeriyor. Kahve kremasıyla bir arada hazırlanabilir. Zihninizi rahatlatan ve kendinizi daha enerjik hissetmenizi sağlayan kahve iş hayatınızın da destekçisi olabilir. Uyku sürecini geciktirme özelliği de atlanmaması gereken özelliklerinden birisi.

Kahve tutkunlarının beğenerek tükettiği tüm kahve çeşitleri gibi Nescafe Classic Teneke Kutu da Bizim Toptan internet mağazasının kahve kategorisinde yer alıyor. Sadece tek tıkla ürünü adresinize 1 adetlik paket şeklinde gönderebiliriz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.