logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Mixmey Mevye Bar Vişne 20 g 24'lü

Mixmey Mevye Bar Vişne 20 g 24'lü


Paket Fiyatı (24 Adet) : 44,84 TL
Birim Fiyat: 1,87 TL
Koli Fiyatı (288 Adet) : 538,13 TL
Birim Fiyat: 1,87 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mixmey Mevye Bar Vişne 20 g 24'lü


Mixmey Meyve Bar Vişne ile vişnenin harika tadını elmayla buluşturabilir. Sağlığınızdn ödün vermeden lezzetin tadına varabilirsiniz.
Fruit Bar, tatlı yiyecekler ve atıştırmalıklar arayanlar için sağlıklı bir atıştırmalık seçeneğidir. Sizi tatmin edecek ve meyvemsi bir tada sahiptir. Meyveler farklı insanların damak zevklerine hitap edebilir. Meyve barında tatlı bir molanın veya sağlıklı bir atıştırmalığın tadını çıkarın. Karışık meyve barı açlığı azaltır. Ayrıca ilk andan itibaren kendinizi tok hissedebilirsiniz. İştahınızı kontrol etmek istiyorsanız Mixmey Meyve Bar Vişne tüketebilirsiniz. Bu şekilde, aşırı yemek yeme arzunuz ortadan kalkacaktır.
Bu meyve çubuğunu yemek vücudunuza enerji getirir. Ayrıca gün boyu sağlıklı kalmanıza yardımcı olur. Diğer bir özelliği ise lif sayesinde sağlıklı ve dengeli beslenmeye katkı sağlamasıdır.
Vişne Kiraz ile aynı özelliklere sahiptir. Hemen hemen tüm iklim koşullarında yetişen vişne, ülkemizin her yerinde yetiştirilmektedir. Düşük kalorisi ve şekeri ile kirazlardan bir adım öndedir vişne. Yüksek düzeyde antikiyonin içeren vişnelerin geniş bir kullanım alanı vardır.
Vişnelerden farklı olan kirazın vücut üzerinde çeşitli etkileri vardır. Ülkemizde bol miktarda yetişen bu meyve, meyve suyu üretimi için en çok tercih edilen meyvedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.