logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Meysu Meyve Nektarı Karışık 27'li 200 ml

Meysu Meyve Nektarı Karışık 27'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack 200 Ml

Leziz bir içeceğe ihtiyaç duyduğunuzda Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack tercih edilebilecek ürünler arasında bulunuyor. Özellikle karışık lezzetlerden hoşlananlar için ideal bir seçim olabilecek bu ürün kayısıdan elmaya, portakaldan şeftaliye kadar pek çok meyve kullanılarak üretiliyor.

Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack kahvaltılarda da içebileceğiniz bir lezzet. Kısa sürede damak tadınızı değiştirebilecek bir tada sahip. Ürünü hamur işi çeşitleriyle beraber de tüketebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor.

Her biri 200 ml olan 27 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bunun için Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sevdiğiniz ya da denemek istediğiniz tüm meyve suyu çeşitleri Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.