logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Master Copy A4 Fotokopi Kağıdı 80 Gr 500'lü

Master Copy A4 Fotokopi Kağıdı 80 Gr 500'lüKoli


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 12.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Master Copy A4 Fotokopi Kağıdı 80 Gr 500'lü

Master A4 Fotokopi Kağıdı birçok alanda kullanılabilen bir kırtasiye ürünüdür. Ofislerden okullara kağıt ihtiyacımız sürekli olmaktadır.
Fotokopi kağıdı ofisler, okullar ve kurumlar tarafından en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden biridir. Fotokopi kağıdı, bir fotokopi makinesi ile kopyalamak dışında, yazdırma amaçları için de kullanılır. Ofis malzemelerinde en çok sipariş edilen ürünler arasında fotokopi kağıdı en yükseğidir.
Farklı kağıt türleri vardır. Fotokopi makineleri, farklı türde kopya kağıtları ile çalışır. Kopya kağıdı, türü ve özellikleri bakımından yüksek kalitede olmalıdır. Düşük kaliteli kopya kağıdı makineye zarar verebilir. İşyeri, tasarruf etmek için çeşitli adımlar atmaktadır. Yüksek kaliteli Master A4 Fotokopi Kağıdı seçmek bu seçeneklerden biridir. Bu kağıtların birçok seçeneği bulunmaktadır.
Ofiste yaygın olarak A4 kağıt kullanılmaktadır. Kopya kağıdı 70-90 gram ağırlığında olmalıdır. Hafif ürünler müşteriler tarafından tercih edilmemektedir. Bunun nedeni, bu tür ürünlerin baskı kalitesinin düşük olması ve iki taraflı kullanılmamasıdır. Renkli kopya kullananlar daha ağır kopya kağıtlarını tercih etmelidir.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.