logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Marmara Birlik Çizik Yeşil Zeytin (S) 291-320 400 g

Marmara Birlik Çizik Yeşil Zeytin (S) 291-320 400 g


Adet Fiyatı : 18,25 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 109,50 TL
Birim Fiyat: 18,25 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Çizik Yeşil Zeytin (S) 291-320 400 g

Marmara Birlik Yeşil Çizik (S) 291-320 Zeytin

  Yeşil renkten sarımsı yeşil renge kadar olan doğal çizik zeytinlerin salamura edilmesinin ardından tüketime sunulan Marmara Birlik Yeşil Çizik (S) 291-320 Zeytin ’lık ambalajı ile hızlı tüketim için ideal boyutta.

  Bir üretici kuruluşu olan Marmara birlik tarafından üreticiden toplanan yeşil zeytinlerin işlenerek tüketiciye sunulduğu lezzetler arasında olan ürün fermente edilmiştir. Hasat sonrası acılığı giderilen çizik yeşil zeytinin acılığını almak için alkali ile muamele edilmez.

  Doğal fermantasyon ile tatlandırılan zeytin tatlandırılmadan önce ya da tatlandırıldıktan sonra çizilir. İşlem gören Marmara Birlik markasının ürünü olan çizik yeşil zeytinin hasadı yeşilden sarımsı yeşil renge kadar olan zeytinlerde gerçekleştirilir.

  Hasattan sonraki süreçte alkali çözeltisi ile acılığı kısmen giderilen zeytin ürünü doğal fermantasyon işlemi görür, doğal salamura sonrası tüketiciye sunulan çizik yeşil zeytin fermente edilmiş yeşil zeytin çeşididir.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.