logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Marc Mutfak&Banyo Sprey 2*750 ml

Marc Mutfak&Banyo Sprey 2*750 ml

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 28,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 173,39 TL
Birim Fiyat: 28,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Marc Mutfak&Banyo Sprey 2*750 ml

Marc Mutfak & Banyo Sprey 2’li 2 x 750 ML

Marc Mutfak ve Banyo Sprey paketlerinde 2 adet 750 miligramlık sprey temizleyici bulunuyor. Ev ve iş yerlerinizin temizliği için kullanabileceğiniz sprey temizleyiciler mutfak ve banyo gibi bölgelerde etkili sonuçlar gösterir.

En zorlayıcı lekelerin bile hızlıca yok olmasını sağlayabilen Marc banyo spreyleri kireç oluşumunun da önüne geçer. Parlaklık etkisi elde edebileceğiniz Marc mutfak ve banyo spreyi taze ve ferah kokular ile mekanınızın pırıl pırıl olmasını sağlar.

Fayanslarınızda ve seramiklerinizde çıkmayan lekeler var ise Marc mutfak ve banyo temizlik spreylerini kullanabilirsiniz. Sprey temizleyiciler kategorimizde yer alan ürüne Bizim Toptan internet mağazası üzerinden ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.