logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Marc Çamaşır Makine Temizleyici 2*250 ml

Marc Çamaşır Makine Temizleyici 2*250 ml

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 32,99 TL
Koli Fiyatı (14 Adet) : 461,90 TL
Birim Fiyat: 32,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Marc Çamaşır Makine Temizleyici 2*250 ml

Marc Çamaşır Makine Temizleyici 2* 250 Gr

Çamaşır makineleri evimizde belki de en büyük yardımcımız. Özellikle kireçleme sorununa karşı etkili bir çözüm olan Marc, kaliteli üretim anlayışı ile çamaşır makine temizleyiciyi üretti. Marc Çamaşır Makine Temizleyici 2* 250 Gr ambalajında hem çok ekonomik hem de daha fazla.

En çok kullanılan eşyalarımızdan biri olan çamaşır makinesi düzenli olarak temizlenmesi gereken aletlerden bir tanesidir. Yıkama sonralarında oluşan buharlar ve yıkama esnasında suyun kireçli olması sebebi ile biriken kireçler makinenin performansını etkilemektedir. Performansı etkilenen çamaşır makineniz en sonunda tamamen bozulmuş olacaktır.

Çamaşır makinenizin teknesi dışarıdan bakıldığında temiz olarak görünebilir fakat içerisinde hem kireç hem sabun artıkları birikir ve dolayısıyla bakteri oluşumu da başlar. Bu sebeple çamaşırlar istediğiniz gibi temiz olarak çıkmaz. Marc Çamaşır Makine Temizleyici sayesinde makinenizin hem içini hem görünmeyen yerlerindeki kirleri temizleyerek bakterilere ve kireçlere veda edin. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.