logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm M.Birlik(S) 291-320 Doğal Salamura Sulu Teneke 10 kg

M.Birlik(S) 291-320 Doğal Salamura Sulu Teneke 10 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

M.Birlik(S) 291-320 Doğal Salamura Sulu Teneke

Kahvaltılıklarınızın baş rolü M.Birlik(S) 291-320 Doğal Salamura Sulu Teneke seçeneği ile kahvaltılarınızda dahil olmak üzere karşınızda! Küçük taneli yapısıyla tadına doyamayacağınız, size kendini çerez gibi yedirecek, neşeli sofralarınızı süsleyecek bir siyah zeytin harikası.

Güne keyifle başlamanız için özenle toplanıp salamura edilmiş Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin ideal kıvamı, mükemmel yağ ve tuz oranı ile tam ağzınıza layık bir lezzet. Sağlığınızın önemini bildiğimiz ve güvenle tüketebilmeniz için pastörize edilerek salamura şeklinde saklanmaktadır.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz öğünle tüketebileceğiniz hafif formu ile çay ve simit yanında, kahvaltıda, salatada, mezelerde, başlangıçlarda nerede isterseniz orada tüketmek için her zaman hazırdır. Doğal yollarla fermante edilmiş Marmara Birlik Siyah Zeytini güvenle tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.