logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm M.Birlik (M) 261-290 Doğal Salamura Sulu Teneke 10 kg

M.Birlik (M) 261-290 Doğal Salamura Sulu Teneke 10 kg

50 TL Alıma %20 İNDİRİM! 50 TL Alıma %20 İNDİRİM!250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

M.Birlik (M) 261-290 Doğal Salamura Sulu Teneke

İri taneli, çekirdekten kolayca ayrılan zeytinleri sevenler için özel olarak üretilmiş M.Birlik (M) 261-290 Doğal Salamura Sulu Teneke Kg seçeneği ile kahvaltılarınızda dahil olmak üzere damak tadınıza uygun şekilde pastörize edilmiştir. Küçük çekirdeği ve bol etli lezzetiyle tadını damağınızda bırakacak salamura zeytin Türkiye’deki en güzel ve özenle seçilmiş zeytinlerden üretilmiştir.

Marmara Birlik Salamura Zeytin faydalı yağlarla besili enfes bir kahvaltı sebebidir. Özenle toplanan zeytinlerin doğal yollar kullanılarak üretilmiştir. Belli periyodlarla suyu değiştirilerek, el değmeden hazırlanan salamura zeytin bu işlemlerden geçtikten sonra salamura edilerek hazırlanmıştır.

Hiçbir koruyu ve katkı maddesi içermeyen Marmara Birlik Salamura Zeytin, üretildiği günden tüketileceği güne kadar tazeliğini, lezzetini ve aromasını korur. Türkiye’deki en güzel zeytinlerden üretilen salamura çeşitlerimizi sizlerle buluşturmak Marmara Birlik ailesi olarak yegane görevimizdir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.