logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm M.Birlik (4Xs) 411-460 Doğal Salamura Sulu Tnk 10 kg

M.Birlik (4Xs) 411-460 Doğal Salamura Sulu Tnk 10 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

M.Birlik (4Xs) 411-460 Doğal Salamura Sulu Tn

Bu ev yapımı salamura zeytin tadında gerçek bir lezzet şöleni sunan tombul, sulu ve lezzet doluM.Birlik (4Xs) 411-460 Doğal Salamura Sulu Tn seçeneği ile kahvaltılarınızda dahil olmak üzere damak tadınıza uygun olarak raflarda çoktan yerini almıştır. 

Marmara Birliğin siyah incilerinin güçlü aroması, birçok kahvaltı sofrasına güçlü bir lezzet verir. Marmara Birlik Salamura Zeytini kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde dilediğiniz gibi servis edebilirsiniz. Ayrıca zeytin ve zeytinyağı Türk gelenek ve göreneklerimizin büyük bir parçasıdır. 

Yüzyıllardır Akdeniz ve Ege’de binlerce çeşidi yapılan salamura zeytinin ilk markalarından biri olan Marmara Birlik, bu leziz siyah altınları sofralarımızda bizlerle buluşturuyor. Sağlıklı yağlarla besili Marmara Birlik salamura zeytinleri en olgun meyvelerin hasadında elde edilen zeytinlerden üretilmektedir.

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin, damak zevkine göre meze olarak servis edilebilir, makarna ile karıştırılabilir veya taze salataların üzerine serpilebilir. Hijyen bakımından Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilen zeytinleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.