logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Lipton Zencefil Limon Çayı 20'li

Lipton Zencefil Limon Çayı 20'li

3 Adet üzeri 6,95 TL

Adet Fiyatı : 8,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 83,43 TL 107,44 TL
Birim Fiyat: 6,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Lipton Zencefil Limon Çayı 20'li

Lipton Zencefil Limon Çayı , damak tadınıza hitap eden bir çaydır. Kendiniz ve ailenizin bağışıklık sistemine, oldukça fazla etki sağlar. Kişiyi rahatlattığı gibi gün içerisinde de zinde hissetmenize yardımcı olan bir çaydır.
Bilinen siyah çaylardan farklı olarak oldukça sağlıklı bir çaydır. İçeriğinde C vitamini açısından  fazlasıyla zengin olarak, limon bulundurmaktadır. Aynı zamanda her türlü açıdan sağlıklı olan zencefil ile birlikte de tercih edilen bir çaydır.
Zencefil ve limonun tek bir poşet çay içerisinde bulunması, günün her saatinde tükete bilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. 20'li poşetli olarak bulunmaktadır. İçeriğinde zencefil ve limonun bitki özlerinden toplanarak elde edilen, öğütülmüş lezzetler bulunmaktadır.
Zencefil Limon Çayı, paket olarak bulunduğu için yanınızda taşıyabilirsiniz. Yalnızca sıcak su ile birlikte kısa bir sürede hazırlanmaktadır. Kahvaltıda, öğle yemeğinde, akşam yemeğinde ya da herhangi bir aktivite gerçekleştirirken sağlıklı olan bu çayı, siz de tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.