logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Lipton Yumuşak İçimli Yeşil Çay 20'li

Lipton Yumuşak İçimli Yeşil Çay 20'li

3 Adet üzeri 6,95 TL

Adet Fiyatı : 8,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 83,43 TL 107,44 TL
Birim Fiyat: 6,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Lipton Yumuşak İçimli Yeşil Çay 20'li

Lipton Yumuşak İçimli Yeşil Çay , mevsiminde toplanmış yeşil çay yapraklarının tadı damakta bırakan lezzeti ile doyumsuz bir içim oluşturmaktadır. Özenle yetiştirilip sofralarımıza getirilen yeşil çay, 20'li  poşet paketleri ile yer edinmektedir. Hazırlanma esnasında el değmeden, hijyenik koşullarda paketlenmiştir. Güvenilir bir şekilde tüketebilirsiniz.
Yeşil çay sindirime oldukça yardımcı olan bir içecektir. Aynı zamanda mide yumuşattığı için hazımsızlık problemi yaşayanlar da rahatlıkla tüketilebilir. Kilo vermek isteyenler, vücut direncini arttırmak isteyenler ya da gün içerisinde sürekli hızlı kalp artışı rahatsızlığı yaşayanlar için oldukça faydalı bir içecektir.
Yalnızca kaynar su ile birlikte 1- 2 dakika da hazırlanmaktadır. Yumuşak içimli ve oldukça yoğun kıvamlı da olan <strong>yeşil çay,</strong> yediden yetmişe herkesin severek tüketeceği bir içecektir.
Muhteşem kokusu ve poşetler içerisindeki harika tazeliği ile günün istediğiniz saatinde tüketebilirsiniz. Bağışıklık ve savunma sisteminde mükemmel bir kuvvetlendirme etkisi bulunmaktadır. Bu sebeple özellikle kış aylarının vazgeçilmezidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.