logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Lipton Yelllow Label Demlik Poşet 750*3,2 g

Lipton Yelllow Label Demlik Poşet 750*3,2 g


Adet Fiyatı : 299,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Lipton Yelllow Label Demlik Poşet 750*3,2 g

Lipton Yelllow Label Demlik Poşet (750 Adet) & 1,5 Lt Termos

Sabah kahvaltılarında, akşam yemeklerden sonraki vazgeçilmez keyfiniz çayın şimdi de Lipton Yellow Label Demlik Poşet (750 Adet) & 1,5 Lt Termos ürününü 750 adetlik dev ekonomik paketini 1,5 Lt Termos ile birlikte sizlere sunuyoruz!

Siyah çay yaprakları özen ile toplanır, soldurma, kıvırma, fermantasyon, kurutma ve en son ise el değmeden hijyenik bir şekilde ambalajlama bölümleri yapılır. Ardından değerli çay severlere ulaştırılır ve demlendikten sonra afiyet ile içilir.

Siyah çay ülkemizde en çok içilen çay türü olmakla birlikte kafein oranı oldukça yüksektir. Bu da sizin sabahlara daha zinde başlamanızı sağlar. Enerjisi olmayan birisinin çay içmesi ona yardım edecektir. Siyah çay aynı zamanda antioksidan potansiyele sahip olan flavonoidler içermektedir. Bu Antioksidanlar sağlıklı hücreleri vücudunuzda tutmanıza yardımcı olmaktadır ve sizi kalp hastalığı ve hatta bazı kanser türlerine karşı korumaktadır. Çay hem bu kadar yararlıdır, hem de bu kadar lezzetlidir. Türk halkının, Dünya’nın çayı sevmesinin en önemli nedenlerinden ikisi bu özelliklerdir.

Bizim Toptan’dan uygun fiyata bu ürünü alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.