logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Lipton Limonlu Yeşil Poşet Çay 20'li

Lipton Limonlu Yeşil Poşet Çay 20'li

3 Adet üzeri 6,95 TL

Adet Fiyatı : 8,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 83,43 TL 107,44 TL
Birim Fiyat: 6,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Lipton Limonlu Yeşil Poşet Çay 20'li

Lipton Limonlu Yeşil Poşet Çay 20 li

Türkiye’de çay sektöründe çeşitliliği ve kalitesiyle insanların gönlünü kazanan Lipton, bu sefer karşımıza Lipton Limonlu Yeşil Poşet Çay ile çıkıyor. Hafif, rahat içimi ve sağlıklı olması nedeniyle insanlar tarafından çokça tercih edilen yeşilçay, insanlara bu gibi sebeplerden dolayı psikolojik olarak mutluluk veriyor, sıcaklığı ile içimizi ısıtıyor.

Kolay içimli Lipton Limonlu Yeşil çayın faydalarının yanı sıra, limon gibi faydalı bir turunçgil ile harmanlayarak verdiği hizmeti artırıyor. Aynı zamanda poşet çay olması sebebiyle yapımı rahat bir kullanım sağlıyor.

Yeşil çay düzenli olarak tüketildiğinde birçok fayda sağlamaktadır. İçerdiği B, C ve E vitaminleri bulundurması, cilt ve saç sağlığına iyi gelmesi, ağız bakımı sağlaması, tansiyona iyi gelmesi gibi insan sağlığı açısından faydalı durumları sağlaması, insanların yeşil çay içmesindeki başlıca kriterlerden biri olmaktadır.

Uygun fiyatlı satışlarıyla gözde bir toptan market olan Bizim Toptan alışveriş sitesinden siz de miktarınızı belirleyip sipariş verebilir, korunaklı paketlerde güven içinde gönderilen ürünlerimizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.