logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kristal Natürel Sızma 5 l

Kristal Natürel Sızma 5 l


Adet Fiyatı : 229,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 919,60 TL
Birim Fiyat: 229,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Kristal Natürel Sızma 5 l

Kristal Natürel Sızma 5 Lt

Ağır yağlı yemeklerin midesini rahatsız eden kişilerdenseniz siz de yemeklerinizde Kristal Natürel Sızma 5 Lt zeytinyağını kullanabilirsiniz. Kristal Natürel Zeytinyağı, hem yemeklerinizi hafifletecek, hem de dolgun tadıyla yemeklerinize lezzet katacak. Onunla yapılan yemekler yenirken yemekler bitecek, parmaklar yenecek. 

Kristal Natürel Zeytinyağı ile masaya bir tabak gelirken diğeri gidecek. Yemeklerinizi yiyenler sizden tarif isteyecek. Kristal Natürel Zeytinyağı sizi tüm yemeklerin tarif anası yapacak. Yemekler bitecek, salatalar başlayacak. Salatanızda da Kristal Natürel Zeytinyağı kullanırsanız, kimse masanızdan kalkmak istemeyecek.

Kristal Natürel Zeytinyağı soslarınızda da kullanmaz mısınız? Güçlü lezzetiyle soslarınıza da yemeklerinizi de muazzam edecek Kristal Natürel Zeytinyağını siz de yağdanlığınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz.

Yemek dendi, sos dendi, salata dendi… Yine de bitmedi. Kristal Natürel Zeytinyağı, mezelerinize ve geleneksel otlarla hazırlanmış mezelerinize de çok yakışacak. Eğer siz de birçok yemeğinizin dolgun bir lezzette ama bir o kadar da hafif olmasını istiyorsanız Kristal Natürel Zeytinyağı kullanın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.