logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Koska Helva Kakaolu 200 g

Koska Helva Kakaolu 200 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Koska Helva Kakaolu

Helva yemek istiyorsanız hem sağlıklı hem de hesaplı olanını seçmeniz gerekiyor. Bunun için de Bizim toptan olarak Koska helva kakaolu ürününü sizlere ulaştırıyoruz. Kakao tadını oldukça yoğun bir şekilde hissediyorsunuz. Aynı zamanda sade ve kakao bölümleri kırçıllı bir şekilde sizlere sunuluyor. İçerisine ekstra şeker ilavesi yapılmıyor. Bu sayede sağlıklı olduğundan da emin olabiliyorsunuz.

Helvayı tatlı niyetine tüketen çok fazla insan var. Siz de onlardan biri iseniz o zaman az şekerli, bol kakaolu olan bu helva seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Açtığınız zaman hemen tüketmeyenlerdenseniz o zaman küçük olanlarını seçebilirsiniz. Bu sayede bayatlamadan tüketme şansını da elde etmiş olursunuz.

Bizim Toptan olarak istediğiniz ürünleri kısa bir süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Marketlerden çok daha uygun fiyatlar sunuyor, internet üzerinden alışveriş yapmanıza vesile oluyoruz. Bu sayede alışveriş sırasında yorulmuyor, ürünlerinizi kapının önünden teslim alıyorsunuz. Hem sağlıklı hem de hesaplı bir alışveriş yapmak için Bizim Toptan’ı tercih ederek kara geçebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.