logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Koska Helva Kakaolu 1 kg

Koska Helva Kakaolu 1 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Koska Helva Kakaolu

En kaliteli susam taneleri taş değirmenlerde eziliyor. Tahin ve beyaz şeker ve kakao ilave ediliyor ve bu lezzet Koska Kakaolu Helva olarak tüketime sunuluyor. Günün her saatinde tüketilebilen helva özellikle kahvaltıların yıldızı.

Koska Kakaolu Helva gayet doyurucu ve besleyici bir üründür. Sağlıklı ve enerji veren içerikleri sayesinde tatlı ihtiyacını gidermek için de tercih edilebilir. Ekmeğin arasına koyarak ya da tatlı çeşitlerini daha leziz kılmak için de tüketilebilir. Ürünün raf ömrü 2 yıldır.

Ürün Bizim Toptan internet mağazasının helva kategorisi içerisinde bulunuyor. Bu leziz ürünü kahvaltılarda ve gün içerisinde atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 1 kg ürün mevcut. İnternet mağazasından sofranıza kadar ulaşan ürünü güvenle tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.