logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koroplast Pişirme Kağıdı Normal Adet

Koroplast Pişirme Kağıdı Normal Adet

3 Adet üzeri 17,95 TL

Adet Fiyatı : 18,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 430,80 TL 454,82 TL
Birim Fiyat: 17,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Koroplast Pişirme Kağıdı Normal Adet


Koroplast Pişirme Kağıdı Normal ile fırındaki yemeklerinizde bir fark yaratacak bu ürüne siz de sahip olabilirsiniz.
Pişirme kağıdı, yiyecekleri ve hamur işlerini pişirirken yiyeceklerin pişirme kaplarına yapışmasını önlemek için yaygın olarak kullanılır. Ancak bu pişirme kağıdı için tek kullanım değildir. Her zaman mutfakta bulunan pişirme kağıdını çeşitli şekillerde değerlendirebilirsiniz. Pişirme kağıdının çeşitli kullanımları şunlardır:

Pişirme kağıdını kapak veya altlık olarak kullanabilirsiniz. Küçük çocuklarınız varsa, kırıntıların dökülmesini önlemek için tabağın altına pişirme kağıdı koyabilirsiniz.
Yapışma sorunları genellikle çelik tavalarda ve tavalarda ortaya çıkar. Çelik tavada turtalar, yiyecekler ve krep pişirirken pişirme kağıdı kullanılması tavsiye edilir. Bu nedenle yapışma sorunu yoktur.
Fırın dışında pişirme kağıdının sıklıkla kullanıldığı bir başka alan da ekmek kızartma makinesidir.Tost makinesini temizlemek genellikle zaman aldığından, bu birçok insan için bir kabustur. Siz de bu durumdan memnun değilseniz, Koroplast Pişirme Kağıdı Normal ürününün arasına bir tost yapın.
Balık çok kullanışlı ve lezzetli bir besindir, ancak çoğu kişi pişirirken koktuğu için evde pişirmek istemez. Ancak bu kokuyu pişirme kağıdı ile önlemek mümkün! Nasıl? Önce pişirme kağıdını fırın tepsisine koyun ve temizlenmiş balığı yerleştirin. Ardından balığı pişirme kağıdı ile örtün. Son olarak, havanın kaçmasını önlemek için pişirme kağıdının kenarlarını sarın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.