logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koroplast Pişirme Kağıdı 16'lı

Koroplast Pişirme Kağıdı 16'lı


Adet Fiyatı : 27,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 670,79 TL
Birim Fiyat: 27,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koroplast Pişirme Kağıdı 16'lı

Koroplast Pis¸irme Kagˆıdı Hazırkesim 16 Yaprak

      

Hayatınızı kolaylaştırmak için özel malzemeleri temin etmenizde fayda var. Örnek verecek olursak pişirme kağıtları bunlar arasında yer almakta. Şöyle ki pişirme kağıtları sayesinde tepsiler kirlenmez. Yani ekstra tepsileri temizlemeniz gerekmez. Bu durum kısa sürede yiyeceklerinizi sunmanızı mümkün hale getirir.

 

Pişirme kağıtlarının hazır formatı ile sergilendiği görülüyor. Yani hazır kesilmiş olmaları daha kolay hareket etmenizi sağlar. Bunun için Koroplast pis¸irme kagˆıdı hazırkesim 16 yaprak tercih edilebilir. Klasik tepsi ölçülerine göre kesilen kağıtları kullanmanız uzun sürmeyecektir.

 

Adı üstünde Koroplast pis¸irme kagˆıdı paketi üzerinden sergilenir. Yani bir paketi içerisinde toplam 16 adet kağıt mevcut durumda. Tepsi ölçülerine göre kesilen toplam 16 tane kağıt bulunuyor. Yağlı olan bu kağıtlar tepsilere yapışmaz. Aksine yapışmamaları, tepsilerin hijyenik kalmasını sağlar.

 

Mutfakta daha hızlı ve pratik olmak için bu tarz ürünleri temin etmeniz faydalı olacaktır. Tek tepsi boyutunda kesilen kağıtlar sayesinde dilediğiniz yiyeceği pişirmeniz mümkün. Özellikle de Koroplast tarafından üretilmesi ne denli kaliteli olduğunu gözler önüne seriyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.