logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koroplast Fırın Torbası Küçük Boy 8 li

Koroplast Fırın Torbası Küçük Boy 8 li


Adet Fiyatı : 9,95 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 477,48 TL
Birim Fiyat: 9,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Koroplast Fırın Torbası Küçük Boy 8 li

Koroplast Fırın Torbası Küçük Boy

Et, tavuk, balık yemeklerinin kızartılmasında tercih edilen Koroplast fırın torbası küçük boy olarak satışa sunuluyor. Mikrodalga ve normal fırınlarda kullanıma uygundur.  Fırın torbası fırın ısınmadan önce tepsiye koyulmalıdır. Bunun yanı sıra fırın torbasının ızgaralıklara doğrudan değmemesi de engellenmeli.

Yiyeceklerin ağız kısmı fırın torbası sayesinde sıkı bir şekilde kapatılır. Dik olarak mikrodalgaya ya da fırına yerleştirilir. Pişirme hususunda pratiklik sağlayan bu ürün ev hanımlarının vazgeçilmezleri arasında. Fırın torbası sayesinde zorlu bulaşıklara da elveda diyeceksiniz.

Fırın torbası yırtılmayacak kaliteye sahip malzemeler kullanılarak üretilir. Isıya dayanıklı olduğu için rahatlıkla yemeklerinizi pişirmenizi destekler. Yemeği kendi buharıyla pişirmenizi sağladığı için son derece lezzetli yemekler yapmanız mümkün olur.

Fırın torbası küçük boy halinde Bizim Toptan Market üzerinden sipariş edilebilir. Sipariş verilen ürün belirtilen adrese teslim edilir. Üç iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye’nin her yerine hızlı kargo hizmeti veriliyor. Ürünler 14 gün içinde iade edilebilir ya da bir başka ürün ile değiştirilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.