logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta Adet

Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta Adet

3 Adet üzeri 7,45 TL

Adet Fiyatı : 7,95 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 357,74 TL 381,75 TL
Birim Fiyat: 7,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta Adet

 
Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta ile her türlü gıdanızı buzdolabında saklayabilir, hatta mutfak dışında bile yararlı olacak bir ürün elde edebilirsiniz.
Buzdolabı gibi basit bir mutfak eşyası bile bazı mutfak sorunlarını çözebilir. Soğuk poşetler normal poşetlere göre daha kalın ve daha koruyucudur çünkü içindeki yiyeceği korumak için yapılmıştır. Bu yüzden mutfakta tasarruf etmenin anahtarlarından biridir. Klasik özelliklerinin yanı sıra, bir buzdolabı poşeti farklı alanlarda da kullanışlı olabilir
Bazı tatlı tarifleri, mutfakta şeker, kurabiye veya çikolata gibi malzemeleri öğütmenizi gerektirebilir. Tatlının tadı mutfak temizliği sorununu çözmek için yeterlidir ancak israf edilmesine gerek yoktur. Bir şeyi parçalamaya ihtiyacınız varsa, malzemeleri bir Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta ürününe koyup çevreyi kirletmeden tarifi takip edebilirsiniz.
Malzemelerin karıştırılmasını veya etin marine edilmesini gerektiren sos ve sıvı tarifler için kase gibi bir buzdolabı poşeti kullanabilirsiniz. Tüm malzemeleri bir poşete koyun, poşeti kapatın ve malzemeleri elle karıştırın. Bu, özellikle piknik ve kamp yapmak için yemek hazırlamak ve taşımak için çok uygun bir taktiktir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.