logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koroplast Buzdolabı Poşeti Küçük 40 lı

Koroplast Buzdolabı Poşeti Küçük 40 lı

3 Adet üzeri 7,45 TL

Adet Fiyatı : 7,95 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 357,74 TL 381,75 TL
Birim Fiyat: 7,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Koroplast Buzdolabı Poşeti Küçük 40 lı

Koroplast Buzdolabı Pos¸eti Küçük 40lı

    

Kalan yiyecekleri buzdolabında saklamak isteyenlere küçük boy poşetler sergilenir. Orta ve büyük boy olacak şekilde de farklı alternatifler bulunuyor. Ancak genelde küçük boylar daha kullanışlı olduğu için tercih ediliyor.

 

Farklı markaların ürettiği poşetler, özel paketlerinde satışa hazır durumda. Mesela Koroplast buzdolabı pos¸eti küçük 40lı pakete sahip. Yani paket içerisinde 40 adet poşet bulunuyor. Küçük boy olarak tasarlanan ürün, hayatı kolaylaştırmak isteyenlerin tercihi halinde.

 

Koroplast ürünlerinin hepsi Bizim Toptan’da sıralanmıştır. Örneğin buzdolabı poşetlerinin farklı ebatları göz önünde bulundurulabilir. Küçük olanlardan ziyade orta ile büyük boylar da talep görüyor. Kullanılacak alana göre tercihte bulunabilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Sipariş aşamasında ürünü seçmeniz gerekir. Dilerseniz birkaç adet olacak şekilde tercihte bulunabilirsiniz. Çünkü normalin altında olan ücretleri ile tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Özellikle de çok sık kullananlar mutlaka birkaç adet sipariş vermeli ve evlerinde temin etmelidir. Sonuç olarak ekonomik fiyatlardan satın alınan ürün, hızlı bir şekilde elinize ulaştırılacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.