logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koroplast Buzdolabı Poşeti Büyük Adet

Koroplast Buzdolabı Poşeti Büyük Adet

3 Adet üzeri 7,45 TL

Adet Fiyatı : 7,95 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 357,74 TL 381,75 TL
Birim Fiyat: 7,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Koroplast Buzdolabı Poşeti Büyük Adet


Koroplast Buzdolabı Poşeti Büyük ile mutfakta birçok alanda kullanabileceğiniz yeni bir ürün elde etmiş olursunuz. Sadece gıdaları poşetlemekten çok daha fazla kullanım yeri olan buzdolabı poşeti, evin olmazsa olmazlarındandır.
Buzdolabı poşeti gibi basit bir mutfak eşyası bile bazı mutfak sorunlarını çözebilir. Buzdolabı poşetleri normal poşetlere göre daha kalın ve daha korumalıdır çünkü içlerinde depolanan yiyecekleri korumak için üretilmiştir.
Dondurucuya kutu ile birlikte konulan dondurma zamanla çok sertleşir ve herhangi bir zamanda dondurucudan çıkarılıp yenecek kadar tutarlı olmaz. Ve elbette uzun süredir buzdolabında bulunan dondurmanın buzlanma problemleri olabilir. Dondurmayı kutusu ile birlikte Koroplast Buzdolabı Poşeti Büyük ürününe koyup dondurucuda saklamak tutarlıdır ve buzlanma sorununu çözer.
Malzemelerin karıştırılmasını veya etin marine edilmesini gerektiren sos ve sıvı tarifler için kase gibi bir buzdolabı poşeti kullanabilirsiniz. Tüm malzemeleri bir poşete koyun, poşeti kilitleyin ve ardından malzemeleri elle karıştırın. Bu özellikle piknik ve kamp yapmak için yemek hazırlamak ve taşımak için çok uygun bir taktiktir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.