logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koroplast Alüminyum Folyo 8 Metre

Koroplast Alüminyum Folyo 8 Metre


Adet Fiyatı : 29,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 718,80 TL
Birim Fiyat: 29,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koroplast Alüminyum Folyo 8 Metre

Koroplast Alüminyum Folyo 8M

      

Koroplast, mutfak düzeni sağlamak isteyenlere faydalı ürünler sergilemekte. Ürünler sayesinde düzenli bir ortam oluşturmak mümkün oluyor. Mesela bunun için streç filmlere, poşetlere ve alüminyum folyolara yer verilir. Tüm bu ürünler, yiyecekleri temin etmede kullanılabilir.

 

Uzun vadeli olması için ürünlerin metresi yüksek tutuluyor. Mesela bu şekilde Koroplast alüminyum folyo 8M formatı ile sergilenir. 8 metre olan ürün uzun süre kullanılabilir. Yiyecekleri temin ederken kullanılan alüminyum folyoları dilediğiniz şekilde kesebilir ve saklayabilirsiniz.

 

Koroplast alüminyum folyo üretiminde başı çeken markalardan bir tanesidir. Yani tercih halinde olduğu açık durumda. Temelde kaliteli malzemelerden üretime yer verdiği için dikkat çekiyor. Yani folyolardan kaynaklı olarak yiyeceklere zarar gelmesi mümkün değil. Bu durumu göz önünde bulundurarak üretime yer verilmesi söz konusudur.

 

Sonuç olarak mutfak düzeni için bu tarz ürünleri temin etmeniz faydalı olacaktır. Sık sık satın almak yerine ekonomik paketleri ve yüksek metrelerini dikkate almanız gerekir. Böylece bütçeden tasarruf edebilir ve mutfakta uzun vadeli olacak şekilde düzen oluşturabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.