logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Komili Sızma Zeytinyağı 1 L

Komili Sızma Zeytinyağı 1 L


Adet Fiyatı : 79,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 958,80 TL
Birim Fiyat: 79,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Sızma Zeytinyağı 1 L

Komili Sızma Zeytinyağı 1 Lt.

Komili sayesinde ülkemizin en nadide köşelerinden toplanmış olan taze hasat zeytinlerin yağına ulaşabilir ve sofralarınızda çok daha lezzetli ürünler imal edebilirsiniz. Bu noktada özellikle zeytinlerin seçimi ve işlenmesi konusunda ne derece önemli bir yapının söz konusu olduğu net olarak fark ediliyor.

Komili Sızma Zeytinyağı 1 Lt. şişesi ile mutfağınızın baş köşesinde yerini alacaktır. Sıcak ve soğuk yemeklere katmış olduğu muhteşem rayihanın o hoş aroması mutfakta adeta bir boyut atlamanıza yardımcı olacaktır. Bu süreç içerisinde seçilmiş olan yapın kalitesinin yemek lezzetinde ne derece önemli olduğunu siz de bizzat yaşayarak fark edebilirsiniz.

Komili zeytinyağı yemeklerin muhteşem bir rayihaya kavuşmasını daha kolay bir hale getirecektir. Sadece birinci kalite mahsullerden üretilen bu yağın yumuşak dokusu zeytinyağı kullanmaya yeni başlayan kişiler için de harika bir tercih olacaktır.

Komili sızma Anadolu’nun bereketli topraklarının lezzetli ürünlerini sofranıza getirecektir. Bu sofrada muhteşem lezzetler artık sizin için daha erişilebilir olacak! Yemeklerinizin namı Komili sayesinde daha bilinir hale gelecek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.