logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Komili Kuru Yıpranmış Saçlar Şampuan 500 ml

Komili Kuru Yıpranmış Saçlar Şampuan 500 ml


Adet Fiyatı : 14,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 179,40 TL
Birim Fiyat: 14,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Kuru Yıpranmış Saçlar Şampuan 500 ml

Komili Şampuan Kuru Yıpranmış

Komili şampuan kuru yıpranmış saçların onarılması ve güçlenmesi adına her zaman doğru tercihlerden biri olacaktır. İçeriğinde yer alan saf zeytinyağı özü sayesinde saçları her yıkamada besler ve aynı zamanda bakımını yapar. Tarama sırasında da kolay bir şekilde açılmasına zemin hazırlar.

Güçlü, parlak ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteyenler için üretilmiştir. Komili markasının güvenle tüketilebilecek kişisel bakım ürünlerinden biridir. Her gün düzenli kullanımı sonrasında etkisini kısa zaman içerisinde göstermeye başlar.

Kuru ve yıpranmış saçlar için tasarlanan şampuan kokusuyla da rahatsız etmez. Saç uçları kırık, cansız, zayıf ya da boyalı olanlar için içeriğinde zeytinyağı dışında doğal yağlarda bulunur. Bal özleri sayesinde saçlarınız hiç olmadığı kadar daha da yumuşak bir hal alır.

Yıpranmış saçlarınızın nemini yeniden kazanmasına yardımcı olan ürün, sağlık açısından bir sorun oluşturmaz. Uzun vadede saç bakımını yapar ve yıpranmış uçların onarılmasına katkı sağlar. Düzenli kullanmanız halinde saçların yumuşak, parlak, nemli ve aynı zamanda canlı görünmesine katkı sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.