logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kodak Çinko Karbon İnce Pil 12 li

Kodak Çinko Karbon İnce Pil 12 li


Adet Fiyatı : 18,95 TL
Koli Fiyatı (100 Adet) : 1895,08 TL
Birim Fiyat: 18,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Kodak Çinko Karbon İnce Pil 12 li

Kodak Çinko Karbon I·nce Pil 12 li 

      

Elektronik küçük ya da büyük cihazların çalışması için pillere ihtiyaç duyulur. Gerek büyük gerekse ince pillerin her evde ve işyerinde temin edildiği açık durumda. Çünkü her alanda mutlaka pille çalışan bir cihaz mevcut durumda. Bu yüzden satın almak isteyenler ekonomik paketleri göz önünde bulundurabilir.

 

Bir ya da iki adet almak yerine çoklu paketlerden tercihte bulunmanız gerekir. Örnek verecek olursak Kodak çinko karbon ince pil 12 li bunlar arasında gösterilebilir. Paket içerisinde toplamda 12 tane pil bulunuyor. Böylece sürekli olarak temin etmeniz ve pili biten cihazlarda kullanmanız mümkün olacaktır.

 

Kodak çinko karbon ince pil adı üstünde çinko - karbon içeriyor. Bu durum pillerin daha uzun ömürlü olmasına etkili. Tercihte bulunurken de içeriğini ve markaları değerlendirmeniz faydalı olacaktır. Mesela Kodak, bu alanda uzun süredir çalışma gösteren markalardan bir tanesi.

 

Elektronik cihazları ile adından söz ettiren Kodak, pil üretiminde de lider hale geldi. Adını bu şekilde de duyuran marka, talep görüyor. Sonuç olarak ürünlerini satın almak isteyenler toptan paketleri göz önünde bulundurabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.