logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kodak A4 Fotokopi Kağıdı 1 Koli 500 lü
  • resm Kodak A4 Fotokopi Kağıdı 1 Koli 500 lü

Kodak A4 Fotokopi Kağıdı 1 Koli 500 lü

5 Adet üzeri 294,7 TL

Koli Fiyatı (5 Adet) : 294,70 TL 299,70 TL
Birim Fiyat: 58,94 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Kodak A4 Fotokopi Kağıdı 1 Koli 500 lü

Kodak A4 Fotokopi Kâğıdı 80 Gr. 500’lü x 5 Adet (1 Koli)

Kodak, 1888 yılında bir fotoğraf makinesinin üretimiyle ortaya çıkmış bir markadır. Kodak A4 Fotokopi Kâğıdı ürünü ile kaliteli hizmet vermeye devam eden Kodak marka fotokopi kağıdına sizde Bizim Toptan Market online alışveriş sitesi ile sahip olabilirsiniz.

Kodak A4 fotokopi kâğıdı 80 Gr. 500’lü x 5 adet olarak ambalajlanmış ürün ile sizde kaliteli kâğıt deneyimini Kodak ayrıcalığı ile yaşayabilirsiniz. Kodak, seneler boyu tüketicilerine kaliteli hizmet vermesiyle tanınmaktadır.

Kâğıt, hayatımızın her alanında kullanılan bir materyaldir.  Milattan Önce 2. Yüzyıla dayanan hikâyesi ile günümüze kadar en kaliteli haliyle gelmiştir. Kodak A4 Fotokopi Kâğıdı, günümüzün en kaliteli fotokopi ürünü olarak; Bizim Toptan Market ayrıcalığıyla yanınızda!

Bizim Toptan Markette, Kodak A4 Fotokopi Kâğıdı 80 Gr. 500’lü x 5 Adet olarak satışı sunulmaktadır. Kaliteli ürün ayrıcalığı, uygun fiyat avantajı ile Bizim Toptan Market online alışveriş sitesinden dilediğiniz ürünü dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

 

Kodak A4 Fotokopi Kağıdı 80 Gr. 500lü Koli olarak sevk yapılacaktır.

( Koli içerigi 5 Adettir. )

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.