logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Knorr Et Bulyon 750 g

Knorr Et Bulyon 750 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Knorr Et Bulyon 750 Gr

Yemeklerinizin hem daha lezzetli hem de aromasının çok daha yoğun olmasını isterseniz et bulyonlar bu aşamada en uygun dokunuş olacaktır. Knorr et bulyon üretiminden başlayarak paketlemesine kadar en kaliteli şekilde işlemleri gerçekleştiren muntazam firmalar arasında yer alır. Özellikle üretim sırasında global standartların muhafaza edilmesine büyük önem verilmektedir.

Et bulyonlar içerisinde sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsura yer verilmemiştir. Bu süreç içerisinde lezzet en doğal şekilde maksimize edilmektedir. Knorr et bulyon aracılığı ile çorbalarınızdan makarnalarınıza kadar muhteşem bir lezzete erişim sağlayabilirsiniz. Üretim sırasında özel etlerin kullanılmış olması kişilerin elde edeceği sonucu çok daha muntazam bir hale getirmektedir.

Knorr Et Bulyon 750 Gr paketlenmiş olsa da daha çoklu şekilde satın alabilirsiniz. Toplu alımlarda yer alan indirimlerimizden istifade ederek Bizim Toptan’ın muhteşem bütçe kurtaran fiyatlarından istifade edebilirsiniz. Siparişinizi güvenilir şekilde oluşturduktan sonra paketiniz evinize kadar getirilecektir. Yapacağınız toptan ve perakende alışverişlerin sizin için en uygun hale getirilmesi Bizim Toptan sayesinde mümkün kılınmıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.