logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kızılay Portakal Aromalı Gazlı İçecek 250 ml 6'lı

Kızılay Portakal Aromalı Gazlı İçecek 250 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kızılay Portakal Aromalı Gazlı İçecek 250 ml 6'lı

Kızılay Portakal Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 Ml (6 Adet)

Buz gibi bir maden suyu tadını portakal lezzeti ile bir araya getiren Kızılay Portakal Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 Ml (6 Adet), ferahlık ve rahatlık sunuyor. Özellikle yemek sonrası tüketme ihtiyacı duyulan maden suyuna portakalın ferahlığını ilave eden Kızılay markası bu mükemmel lezzeti sevdikleriniz ile paylaşmanız için özel olarak ambalajlanmış halde sizlere sunuluyor.

  Doğal mineralli suya ek olarak portakal aroması ilavesi ile serinliği meyve suyu tadı ile yaşamınızı sağlayan portakal aromalı doğal mineralli gazlı içecek doğallık ve saflıkla beğeninize sunuluyor.

  Özellikle çocuklar için favori içecekler arasında yerini alan mineralli gazlı içecek Kızılay maden sularının doğallığı ve lezzetini sürekli yaşamanız için meyve aromaları ile zenginleştirildi.

  Sevilen tüm meyve lezzetlerinde üretilen portakal aromalı doğal mineralli gazlı içecekler hazımsızlık sorununa çözüm olduğu gibi ayrıca meyvelerden gelen enerji sayesinde gün içinde beden ve zihinde dinçliği de sağlayarak günün yorucu ve bunaltıcı durumundan sizi kurtarıyor.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.