logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kızılay Mandalina Aromalı Gazlı İçecek 250 ml 6'lı

Kızılay Mandalina Aromalı Gazlı İçecek 250 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kızılay Mandalina Aromalı Gazlı İçecek 250 ml 6'lı

Kızılay Mandalina Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 Ml (6 Adet)

Yer kabuğunun derinliklerinde, uygun şartlar altında, doğal yollarla elde edilen Kızılay mandalina aromalı doğal mineralli içecekler, narenciyelerin en güzel cennet bahçelerinden toplanması sonucunda elde edilir. Yüksek mineral oranı sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan günlük vitamin seviyesini dengede tutarken, kalsiyum ve bikarbonat ihtiyacınızı da karşılıyor.

Yoğun narenciye aromasını ve ferahlatıcı lezzetini ilk yudumda fark edeceğiniz, düşük sodyumlu yapısı, şeker oranını dengeleyen magnezyum ve kalsiyum kaynağı, Kızılay Mandalina Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 Ml (6 Adet) lezzeti şişesinde saklı formülü sayesinde dilediğiniz her an yanınızda.

İçeriğinde bulunan mandalina bakımından C vitamini deposu olan Kızılay Mandalina Doğal Mineralli Gazlı İçecek, beyin gelişimi ve kas desteğine de yardımcı olurken, C vitamini gribal hastalıkların önüne geçiyor. Beslenmenin güç merkezi olan mineralli su, hiçbir katkı maddesi ve renklendirici içermeden midenizi rahatlatmaya destek veriyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.