logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kızılay Limonlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 ml 6'lı

Kızılay Limonlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kızılay Limonlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 ml 6'lı

Kızılay Limonlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 Ml (6 Adet)

Gününüzü canlandırmak için mükemmel bir susuzluk giderici olan Kızılay Limonlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 Ml (6 Adet) gücünü limon aroması ile ortaya çıkarıyor. Kızılay dünya çapında ikonik bir doğal maden suyu markasıdır. 140tan fazla ülkede, 5 kıtada insanları ferahlatmak için üretilir.

Kızılay mineralli içecek porsiyon başına sadece 2 kalorilidir ve karbonatlı alkolsüz içeceklere bir alternatiftir, Doğal aroması, tatlandırıcı içermeyen formülü, içerisinde bulundurduğu sağlıklı karbonat sayesinde yapay renklendirici ve sağlıksız maddeler içermeden serinlemenize yardımcı olur.

Buzdolabınız için kullanışlı 6’lı paketleri sayesinde, hareket halindeyken veya suçluluk hissetmeden içilecek ferahlatıcı bir şey aradığınızda, doğal meyve aromasıyla dolu Kızılay Limonlu Mineralli Gazlı İçecek her an elinizin altında!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.