logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kızılay Armutlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 ml 6'lı

Kızılay Armutlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kızılay Armutlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 ml 6'lı

Kızılay Armutlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 Ml (6 Adet)

Gevrek ve lezzetli bir dokunuş ile mükemmel hale gelen Kızılay Armutlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek 250 Ml (6 Adet) tatlı dikenli armut aroması ve güneşin olgunlaştırdığı hoş lezzeti ile karakterizedir. Bu geleneksel Türk içeceği, gerçek dikenli armut suyu ve mineralli su ile yapılır.

Benzersiz bir şekilde ferahlatıcı bir tada sahiptir. Kapağını geriye doğru açın ve Kızılay Armutlu Doğal Mineralli Gazlı İçeceğin tadını çıkarın. 1932den beri Kızılay, meyve suyu, mineralli su ve gerçek şekerden yapılan geleneksel içecekleri hizmetinize sunuyor.

Yılların verdiği ilham ile meyve suyu ve otantik malzemeler kullanarak çeşitli alkolsüz narenciye aromalı gazlı içecekler yarattı.  Doğal Mineralli meyve içeceklerinde yapay renkler, tatlar, tatlandırıcılar veya koruyucular yoktur.

Kızılay Armutlu Doğal Mineralli Gazlı İçecek sıcak bir öğleden sonra için mükemmeldir, kendi başına lezzetlidir ve eşsiz bir kokteyl deneyimi yaratmak için taze meyve ve baharatlarla eşleştirilebilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.